| AdolfHitler1889 a întrebat:

Care sunt cele mai amuzante intrebari care le-ati vazut pe TPU?

8 răspunsuri:
| Adrianetc a răspuns:

Daca chiar ma uit noaptea la luna plina, o sa ma transform in sirena?

| OnuOnulică a răspuns:

De cate ori faci pe zi laughing)

| τττ a răspuns:

Cu un băiat ce avea o fantezie cu o veioză,și-a introdus-o în fund, ca să se excite și mai tare a dat drumul la bec, i-a rămas becul înăuntru și nu mai putea să își facă nevoile din cauză că avea usturimi de la becul veiozei aprins rolling on the floor
Pun pariu că nu s-a întămplat asta cu adevărat, a fost doar de amuzament, dar pot să zic că eu aproape am căzut de pe scaun când am citit.

| IncredibleJoker67 a răspuns:

1. Pizza se mananca cu paine?
2. Cum se numeste melodia Gangnam Style de Psy si de cine este cantata. laughing
3.Cate degete la picioare poate avea "MAXIM" un om?
4.Cum credeti ca ar trebui sa fac sa o cunosc pa fata de la meteo de la kanal d? Mi se pare tare finuta si lipsita de fite ….

| AlexStroie99 a răspuns:

Ce se pune in tort, sare sau zahar? haha asta a fost tare big grin

| HereComesTheBoom a răspuns:

Era unu` care cerea metode de sinucidere. Ne-a pus in actiune simtul violentei.