| Ioana_9117 a întrebat:

Care sunt cele mai bune drame de dragoste pe care le-ati vazut? adica sa fi plans la ele, sa fi fost cu adevarat triste. dau FUNDA pentru cele mai multe, restul VOT.multumesc!

3 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Ghajini! Tot recomand filmul asta si nu ma opresc, pentru ca e cel mai tarewinking Vizionare placuta!:*

| CrIsTiNeL_8057 a răspuns:

Trublod. the vampires dieres.casnicia singuratica.copilashul extraterestru. micutul whisley. catelusul mutant

| elizabeth56 a răspuns:

Mie mi-a placut mult P.s I love you. :X Til recomand e chiar superb.