| alexralu34 a întrebat:

Care sunt cele mai importante 12 lucruri care le luati in vacanta?

Răspuns Câştigător
| KimY a răspuns:

Toate sunt importante dar o sa ma rezum la 12 lucruri:
Haine,pantofi,trusa de machiaj[in caz de vreo ieseala],aparatul de fotografiat,telefonul,laptopu,un carnetel,costumul de baie,lotiunea de plaja, ochelarii de soare, cartile[de joc] si cateva jocuri distractive pe care le pot juca cu prietenii.

8 răspunsuri:
| lSchizo a răspuns:

1. Hainele laughing (includem aici si lenjeria intima laughing)
2. Banii laughing
3. Personale (prosoape, sampon laughing, pasta-periuta de dinti, etc...)
4.Telefonul si incarcatorul big grinbig grin
5.Pantofii`. laughing
6.Laptopul blushing
7.Cd`urile laughing
8.Mancare devil
9.Carti (de joc laughing)
Cam atatea...thinking

| Parisblue a răspuns:

Mmm,pentru o vacanta... la mare,blushing mi-as lua:
1.Costum de baie
2.Telefon
3.Leptop
4.Mp3
5.Lotiune de plaja
6.Patura(prosoape)
7.Cateva haine.tricouri,maieuri,pant. scurti.
8. Ochelari de soare
9.O prietena, 2, sa nu mor de plictiseala
10.Bani
11.Sandale,papuci!
12.Si nu in ultimul rand un aparat de fotografiat!

P.S:Nu am mentionat ca imi iau parintii pentru ca sa zicem ca e o evadare, o vacanta de 2-3 zile!tongue

| Anutza2610 a răspuns:

1. persoana iubita
2.telefonul
3.mp3
4.banii
5.apartul foto
6. ochelarii de soare
7.costumul de baie
8.

| chelie91ptm a răspuns:

Pai in primul rand aparatul de fotografiat, tricouri sau plovere depinde de sezon, pantaloni, adidasi sau bocanci depinde de sezon, canadiana (subtire sau groasa depinde de sezon), pelerina de ploaie, borseta cu produsele de igiena strict necesare si cateva medicamente de uz general bate in ea.
RĂSPUNSUL ESTE:
Trusa de prim ajutor,mini fier de calcat,adidasi,ata si ace,pluovar mai gros, umbrela, uscator de par.Acestea ar fi cele mai importante, din punctul meu de vedere.

| chelie91ptm a răspuns:

Trusa de prim ajutor,mini fier de calcat,adidasi,ata si ace,pluovar mai gros, umbrela, uscator de par.Acestea ar fi cele mai importante, din punctul meu de vedere.

| Dyanita a răspuns:

Telefonul. laptopu, aparatul de fotografiat.haine.pantofi.machiazuri.o carte(reviste). Harta. niste jocuri.mancare.bani.mp3 si biletul de calatorie

| Nicol_6787 a răspuns:

1.Aparatul foto
2.Telefonul
3.Banii
4.Periuta de dinti
5.Chitara
6.Hainele
7.Geanta
8...si celelalte tongue.hee hee

| Saul_8767 a răspuns:

Ultima carte citita de mine a fost colt-alb.