| EvangelineDS a întrebat:

Care sunt cele mai nedetestabile metode de a copia? cat mai simplee si fara sasi dea seama nimeni! funda![daca se poate fara raspunsuri gen invata si uh]

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe http://fituica.com/cum-sa-copiezi/ ai acolo o gramada de metode usoare de copiat :D

Sper ca te-am ajutat.

Bafta >:D

14 răspunsuri:
| TM6524 a răspuns:

Ce are daca scrii pe mana? Nu se uita la tine si tu tragi cu ochiultongue. Sau am mai vazut ca unii scaneaza eticheta de cola, schimba o parte si apoi scriu ceva sa ii ajute.

| George_6132 a răspuns:

Pai ai putea sati scrii pe picior sau sa scrii pe parchet (daca este laminat) happy La mine au functionat ambele variante

| luana1 a răspuns:

Probabil doreai sa spui nedetectabile, nu nedetestabile.Cel mai sigur copii din memoria ta. Daca e stocat ceva pe acolo.

| UnicornsAreLove a răspuns:

Buna.Invata si tu!rolling on the floor bun deci te dai in spate sa iei picul de la colegul si te uiti in lucrare cand dai inapoi te uiti iar.Asteas schemele clasei.Eu invat nu copiez.Sau isi baga in papuci copiutze.sunt multe feluri.Mai fac eu cu colega de banca la mate cate o smecherie la teste. Punem o foaie in mijloc, scriem rasp pe ea si profa crede ca noi calculam.

Ps:Eu nu copiez le stiu ca tot imi spun fetele da nu ma las.

| Dash a răspuns:

Eu, de fiecare data cand dau test vin la scoala imbracat cu o haina care are maneci largi fitzuica o bag in maneca dreapta si cand scriu trag usor cu stanga fituica afara (nu de tot, doar atata cat sa pot vedea eu). Mentionez ca nu am fost prins nici o data (si nici nu voi fi, e cea mai buna metoda pe care am incercat-o). Nu va stii nimeni ca ai copiat, nici profesorii, nici colegii. BAFTA!

| Eva a răspuns:

Toate metodele de a copia sunt detestabile, dpdv etic si moral.
Poate ca voiai sa spui "nedeteCtabile"?winking
Scrie fituici... pana le scrii, poate iti ramane ceva si in memorie.

| Marijuana187 a răspuns:

1.Iti faci o copiuta pe o foaie,nu foarte lunga,cat ai nevoie nu cont marimea, apoi o bagi in chilotibig grin nu te cauta profa acolo si cand nu stii scoti copiuta, te prefaci ca ti-a cazut un creion pe jos si pui copiuta pe banca
2.Foaia si guma - lipesti o foaie sub banca cu guma...cand nu stii te lasi in jos si te uitibig grin
3.Caietul deschis in pupitru
4.Trasul cu ochiul la colegul
5.Vecina de banca, cea din fata de preferabil.- ii ceri de exemplu : ex 4 fami-l si mie
Succes la copiatwinking. funda?

| CodRiNitu a răspuns:

Uite aici sunt multe raspunsuri;)! http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=114631

Funda? Mersi!

| lilita a răspuns:

Fițuică în buzunarul din interiorul jaketei. fundă?

| Mary_3424 a răspuns:

Poi puneti caietu in banca sau eu am avut o poveste vine profu imi semneaza testul adica foaia goala si eu cand nu se uita schimb foaia pregatita e acasa cu semnatura lui, iti pui fituica in buzunar, iti scrii pe telefon, sau iti pui in ghiozdan dar sunt cam mari sanse sa te prinda sau daca stii ceva si nju tare esti sigura scrieti in palma. Funda?

| DaniiWtf a răspuns:

Poza cu telefonul
Scris mesaj p e telefon
[ti telefonul` intre craci]
Schimbi foaia[in cazul in care sti ce iti da la test]

O rogi sa te lase cu un caiet de mate[daca dai test la romana] mpe banca[pe orice motiv] si ii arati ce ai scris in caiet, fara sa isi dea seama ca tii fituici in el.
Scrii pe picior daca ai pantalonii lungi[e valabil si cu mana]
Sau pur si simplu.stai langa calorifer9daa esti la scoala inca) si cu caietu sub banca...si cand vine.il bagi dupa calorifer.

| Celine a răspuns:

Pai esti atent ca colegul de banca sa nu se uite si incearca sa copiezi.stai cu capul nemiscat si intoarce ochii putin si incearca sa copiezi.o alta metoda e sa ii ceri colegului un pic un pix un stilou creion e.t.c si atuci vei vedea raspunsurile.succes! funda?

| effect a răspuns:

Poti sa iti pui foaia sub fund
Si cand profu nu e atent sa te uiti printre picioare :-)
Sau simplu in caiet
Nu cauta metode complicate
Incearca ceva mai simplu :-)
Poti sa iti scrii pe telefon