| tom and jerry a întrebat:

Care sunt cele mai tari desene animate

8 răspunsuri:
| DJRocker a răspuns:

Sa fiu sincer nu ma mai satur de Star Wars the Clone Wars. Dupa parerea mea e super.

| emiitzzy a răspuns:

Desenel cele vechi si cel mai vechi cred ca chiar tom and jerry ii:*:* eu le ador inca si acum :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca era copiii de la 402

| OrochiFan a răspuns:

"tom si jerry,
copii de la 402
naruto
insula dramei totale
scooby doo
angelo e cel mai tare"

| beautifulkiss a răspuns:

Buna numele taulaughing, Copii de la 402, Ce-i cu Andy,Scooby Doo,Viata cu Louie, Denis pericol public, Inconjurul lumii in 80 de zile cu Willy Fog.Ehee ce desene frumoase erau cand eram eu micuta.Pacat ca acum sunt numai prostiile astea. Vrem Fox Kids inapoi! Numai bine.

Răspuns utilizator avertizat
| oOkaY a răspuns:

Dupa parerea mea...
1. Naruto
2.Cei cu Andi
3.Tom si Jerry
4. Lonney Tunes
5. Viata cu Louie

| arcadie433 a răspuns:

Mie imi plac cek mai tare cele de la disney channel sau cele de la jetix