| Erika120192 a întrebat:

Care sunt codurile pentru bani la conquiztador? help please puppy dog eyes!

16 răspunsuri:
| Erika120192 explică:

Exista pentru daca dai sus la galbeni pe plus iti cere un cod pentru a incarca bani

| robert1239 a răspuns:

Nu exista asa ceva.Galbenii ti se dau dupa fiecare joc in functie de locul ocupat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mfqtak

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Ma joc de foarte mult timp conQUIZtador si cunosc foarte bine site-ul dar ar trebui sa descoperi tu singura.Eu am primit cod de la ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna eu am primit cod dar iti da cand ai foarte putini bani si tii da ca ajutor mie mi-au dat 20000

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1trq5wf

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista multe coduri.Dar acestea ti le trimit doar cei de la organizatia conquiztador.De ex., am mai avut doar 649(din 278 046) si mi-au trimits un mesaj:

Draga, **************
Am observat că ţi-ai cheltuit toţi galbenii.
Vrem să te ajutăm, de aceea îţi oferim 20.000 galbeni cadou. Primeşti aceşti galbeni dacă foloseşti următorul cod:

SIFBQI

Acest cod este valabil doar 48 de ore de la data trimiterii (2011-Feb.-21 20:17:16) şi nu poate fi folosit după acest interval.

Pentru a introduce codul cadou, alege opţiunea Galbeni din partea dreapta a paginii conQUIZtador. Alege apoi opţiunea Cumpără galbeni. În această pagină vei găsi un câmp unde poţi introduce codul cadou.

Îţi dorim mult succes la joc!

Echipa ConQUIZtador

| iowy a răspuns:

Poti cumpara galbeni printr-un sms la 1259 (tarif 2 EUR + TVA / SMS) cu textul "QUIZ"!
Poti primi " o singura data " 20.000 " de galbeni atunci cand mai ai foarte putini bani!
Numai bine!

| robydov a răspuns:

Trebuie sa le cumperi(prin sms), sunt coduri unice

| Ilinca1197 a răspuns:

Eu ti-as da cod daca as fi avut dar din pacate si eu caut tot acelasi lucruwinking :^D

| aLeXanDrA_7005 a răspuns:

Imi puteti da id de mess ca sa va intreb acolo sa ma ajutati ca aici nu ma prea pricep la conquiztador si nu stiu unde arata sa bagi codu ala

| aLeXanDrA_7005 a răspuns:

Imi dati id de mess al vostru sa vorbim va rog eu mult

| aLeXanDrA_7005 a răspuns:

Dati idu vostru de mess sa vorbim repede!

| Vasiliu_Alex_1995 a răspuns:

Codul este galbeni din aur