| LastNight1324235436 a întrebat:

Care sunt concurentii voastri preferati din semifinalele Romanii au talent?

Răspuns Câştigător
| FadetoBlack a răspuns:

Mie îmi place, Razvan ALEXE, e bestial tipu', şi Da'Cruz

8 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

Raul Sipos
Alex Razvan
Familia Fieraru

| Diabolique a răspuns:

Sincer, încă nu mi-am revenit după catastrofa de anul trecut. Nimeni nu o să-l egaleze pe Narcis Iustin Ianău.
Anul ăsta am câțiva preferați: Raoul Alexandru Sipos, Florin Limbovici, Cristian Gog, Silviu Pasca & Friends.
Numai bine!

| xdIoanaBuzilaxd a răspuns:

Pai Loredana si tatal ei pentru ca fetita canta super bine si seamana foarte bine cu Andra si la voce si la figurat! Si mai imi place de ala care a cantat dupa ce a facut prezentarea aia de moda plictisitoare....Ai tai care sunt?:X

| madalinaox a răspuns (pentru xdIoanaBuzilaxd):

Da ai dreaptate ai vazut ce a semat in semifinale cu andra zici ca era fix ea!

| xdIoanaBuzilaxd a răspuns (pentru madalinaox):

Dap happy

| ir3al a răspuns:

Mie imi place Vasilica ceterasullaughingsper sa castige, oricum se vede ca este sigur pe instrumentul luilaughing

| oanaaa16 a răspuns:

Razvan Alexe - E Geniallll..L.as asculta incontinuu...
http://www.protv.ro/......entul.html

| lulugabi a răspuns:

Aset Crewlove struck:X:X