| LoveMusic a întrebat:

Care sunt coregrafii voştrii preferaţi de la DANSEZ PENTRU TINE? Mie îmi place foarte mult de Vica (Victoria Bucun), Bursucu' (Adrian Cristea) şi Căprioara (Georgiana Rojan). Dar absolut toţi fac coregrafii frumoase. Oricum, deşi coregrafa Magdei şi a lui Moroşanu nu e printre preferaţii mei, care fac dansuri spectaculoase, echipa aceasta e preferata mea. Vreau să câştige marele premiu de 60.000 de euro! Deci, votaţi Magda şi Moroşanu la 1276, pentru că, Grigore ne-a dezamăgit şi şi-a bătut joc de persoanele care i-au fost alături şi fără de care nu făcea absolut nimic în concurs, adică, aceste persoane fiind Bursucu şi mai ales, Iuliana. Păcat de frăţiorul lui, Ionuţ, care este un scump şi nu un fals, ca şi el. Mă impresionează cazul lui, dar e nerecunoscător. Ce părere aveţi?

Răspuns Câştigător
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Imi pare rau dar Grigore este un prefacut, dupa tot ajutorul pe care la primit ii barfeste pe cei care ii sunt aproape, e foarte urat din partea lui.

9 răspunsuri:
| Ana-Maria94 a răspuns:

Coregraful meu preferat este Bursucu:X iar pe Caprioara o cheama Georgiana Rogojan.Eu tin cu Grigore chiar daca este prefacut, oricum chiar daca el nu merita cu singuranta cazul merita.

| greenish a răspuns:

Coregraful meu preferat este bursucu :d faza cu grigore nu mi se pare asta de judecat.pentru ca, in primul rand filmarea respectiva era de acum 2 saptamani, iar grigore i se adresa Liubei.cand a zis de iuliana ca e doar o actrita, se referea la faptul ca iuliana nu e asa cunoscuta ca botezatu.si in al 2 lea rand, mi se parea ca cea care e prefacuta este magda, carev pe langa ca abis avea ruptura de ligamente si acum nu mai zice nimic de chestia asta, mai e si coincidenta cum ca ar fi ca ea nu stia de sotul ei ca este acasa la dansa.so booring.sa fim seriosi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Preferatul meu e Lilian Caraus http://web3.protv.ro/......_1267.jpg. Eu tin cu Grigore din cauza cazului, restul nu ma intereseaza, m-a lasat rece cu declaratiile lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Preferata mea este Caprioara.este cea mai buna corefrafa de acolo din punctul meu de vedere.Plus ca juriul mereu a apreciat-o pentru faptul ca avea cele mai tehnice dansuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caprioaralove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau sa castige Adela Popescu. Iar coregraful meu preferat este Bursucu`.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bursucu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am pentru ca am pierdut ultimul sezon dar imi place de bursucu.