| didi12 a întrebat:

Care sunt dulciurile voastre preferate? De fapt, as vrea sa-mi dati doar un exemplu.happy Hai sa vad cine are gusturi ca si mine!

8 răspunsuri:
| Aseona a răspuns:

Ciocolata alba aeriana!

| Christinex a răspuns:

Ciocolata cu alune/arahide/rom :X bomboanele,rahatul ( mai ales cu alune ), inghetata de vanilie, mere si banane, clatitele, papanasul ( deja mi se face foame ), prajiturile ( in special cele cu fructe ) si cam atat. cred

| curlyhair a răspuns:

Pai ciocolata simpla si cu cappucino

| Lenesu a răspuns:

Cel mai mult imi place ciocolata(de casa, Snikers, budinca, ect). Dupaia prajitura cu mere, piscoturi, croasante 7 days, napolitane, bomboane!

| AleD a răspuns:

Imi plk aproape toate dulciurile da in special ciocolata:angrycel mai mult imi plk milka-caramel, capsuni:->)hee hee

| sasha22alexa a răspuns:

Milka cu jeleu de zmeura, cea mai buna ciocolata!

| PotatoMustDie a răspuns:

Ciocolata (Alba sau normala) cu alune, biscuiti cu cacao si inghetata cu arome combinate.

| Bubble13 a răspuns:

Milka cu biscuiti sau alune, snickers si in primul rand kinder felie de lapte pe care o adooor:X si cea mai buna prajituta este torul cu ciocolata si nuci prajita in interior si visine si prajitura cu fructe:X pa-pabig grin