| annie_9752 a întrebat:

Care sunt dulciurile voastre preferate?

O zi buna!

16 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciocoloata

| love44katyp a răspuns:

Jeleurile [pe langa faptul ca nu au grasimi, sunt incredibil de gustoase love strucklove strucklove struck]

| Vizitiul a răspuns:

Mierea de albine, cate 4-5 lingurite pe zi, decerneaza energie.

| Boo a răspuns:

Kinder
ciocolata
rollo; x

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Varza murata-salata!

| Alisa a răspuns:

Inghetata, sunt dependenta de ea. O ador. love struck

| darrio2007 a răspuns:

Ciocolata, marmelada, halvaua cu cacao.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Halvaua-nu pot sa mananc ca mi se face rau. E preferata mea pentru ca nu ma pot ingrasa din cauza ei.
Urasc inghetata pentru ca nu ma pot opri si o mananc pe toata.

| shadovv a răspuns:

JOE caramel love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eclerul si ciocolata amaruie.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Prefer ciocolata amaruie si dulceata de afine.

| Daniela121986 a răspuns:

Ciocolata, inghetata, prajituri

| (0$t!n@ a răspuns:

Ciocolata si kipsurile chiar daca nu sunt bune dar le mananc cu limita

| evoke a răspuns:

Toate=p~ laughing
Dependenta de Dulciuri laughing ce sa'i facilaughing
Asta'i viatalaughing

| Klara a răspuns:

Ciocolata nemteasca si belgiana in cantitati industriale, si mai nou imi place si strudel-ul laughing Ala de la mama Austrie.
Pe urma imi plac biscuitii, de orice fel, si inghetata de menta rolling on the floor

| raisa1993maria a răspuns:

Hmmmm preferatethinking pai ador batoanele chocapic, inghetata, jeleurile, skittles :X:X