| miti18 a întrebat:

Care sunt idealurile unui copil, dupa parerea voastra? funda pentru cele mai multe idealuriwinkingmersi

7 răspunsuri:
| Anonim134 a răspuns:

Pai... mancare
messenger
fara scola
si intr'un final ...sex:X

| mgtow a răspuns:

Depinde de varsta, de la 9 sau 10 ani unii/le isi incep viata sexuala altii care au fost bine crescuti cresc in mod normal si corect.

| TeoPT a răspuns:

Sa fie cat mai batuti in cap cu putinta straight face Majoritatea dintre ei.

Apache
| Apache a răspuns:

Pai pana la 15 ani ...tv mess net popularitate. chestii de astea! dupa 15 ani ti se urca hormonii la cap si incepi sa te gandesti la alte chestii happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughinglaughinglaughinglaughing idealurile? sincer eu inca sunt un copil dar nu fac ce spun celelalte persoane da in marea parte a timpului stau la calculator si vorbesc prin mesaje pe tel. inca nu mi-am inceput viata sexuala. dar...straight face straight face infine nu crd ca mai dureaza mult. ma simt deja un adolescent sincerwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si sex:Xlove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ce sa zic ma 17 ani pentru mine este ideal sa ies cu prietenii sa dau cu grafitty sa ne dam cu bmx si la sf sa inv