| LoveÈℓa a întrebat:

Care sunt lucrurile cele mai,,TRASNITE,, pe care le-ati facut pana acum? happy
( Am o lista pentru vacanta cu lucruri pe care trebuie sa le fac si as vrea sa pun mai multe,, ciudate,,.)
Ps: nu raspundeti la misto happy

Răspuns Câştigător
| Tucică a răspuns:

Pai,nimic nu se compara cu furatul cireselor, merelor, fructelor in general din curtea vecinilor. :X

| LoveÈℓa explică (pentru Tucică):

Ti-am dat tie funda deoarece sa conduc un scuter nu pot(deoarece nu sunt la varsta potrivita) si sa stau pana la 12 in barhappy (tot asa n-am varsta potrivita ) Totusi lui Stefan si Dexter s-o tina tot asalaughing.Am sa incerc sa fur de la vecini dar,, furatul,, nu este problema, saritul gardurilor este problema cea mai marelaughing

3 răspunsuri:
| D3X73R a răspuns:

Hm.....Am furat scuterul unui betiv din curte(el dormea)eu eram beat...am mers cu el toata noaptea pana am cazut si pe la 5 dim i l-am adus whistling

| Stefan1219 a răspuns:

Hmm eu stau la sat deci ai mai multe:
Noaptea pana pe la 12 la bar apoi plecam cu prieteni in satul vecin la furat de cirese pana ne-a alergat un caine si politistulhappy