| Justmeandmysmile a întrebat:

Care sunt planurile voastre de vacanta de iarna? happy

7 răspunsuri:
| mnopqr a răspuns:

Sa ma distrez big grin cat mai mult si bine \m/!

| Tailynne a răspuns:

Buna! wave
Mi-am propus ca in vacanta de iarna sa ma intalnesc cu o fata foarte speciala, o cunosc de doi ani dar nu in realitate si pot sa o numesc chiar cea mai buna prietena, revelionul mi-l voi petrece cu o colega iar restul weekendului mi-l voi petrece cu familia, colegi si prieteni.
Dar planurile tale care sunt? ( :

| BoAfan a răspuns:

Sa ma duc la bunici la munte big grin

| DracusorImpielitat a răspuns:

Sa merg la shopping, la patinoar, sa ma plimb prin parc, sa petrec, si sa uit de scoala :-D

| derpina a răspuns:

Caldura, somn, vin fiert, si muuuuulta iubire

| 4l3x4nd3r a răspuns:

Poate niste partide de sex cu Prietena mea sau altceva.

| pikapii a răspuns:

Hellooo! :X

Ma bucur` ca iti pasa de ce o sa faca altii in vacanta de iarna! :* Sa fiu sincera, eu am o familie mare; imprastiata in toata Europa si putin din America! happy Am facut multe planuri cu toti si am hotarat ca de vacanta de iarna sa ne intalnim` acasa la verisorii mei tripleti ---Misha`, Xavier si Ivan`--- in Rusia! :X Toate rudele pe care nu le.am vazut de ani o sa fie acolo! Exceptand partea de familie` a tatei, care nu mai sunt familai mea... 8-)

Oricum, o sa avem parte de multaaa distractie, si iubireeehee hee si sa nu uitam de muzica --fac parte dintr.o familie de muzicieni--- :X

Si? Tu ce planuiesti?