| oana_5693 a întrebat:

Care sunt sarbatorile voastre preferate?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sant 14 zile de sarbatoare in spania toate imi placwinking in zilele acelea nu conduc

| Diana0987 a răspuns:

Revelionu ca atunci e ziua mea nu de alta laughingsh valentines day.:X

| Anileda a răspuns:

Craciunul!

| ChristinaO a răspuns:

Alea in care stam acasalaughingcred ca Craciunul ii cel mai fain

| SayCheesexD a răspuns:

Pastele, Craciunul, Valentines Day :X

| lapadatgeorge a răspuns:

Mye imi place Craciunul, Pastele, Revelionul, Vinerea Patimilor(pentru ca, cant la Biserica Prohodul) si atat!

| SweetyNuta a răspuns:

Anul nou, este sarbatoarea mea preferata...Pentru ca atuci imi este cel mai placut pe suflet.>Dar tie?

| Alina_8184 a răspuns:

Craciunul, Revelionul si Valentines Day love struck

| oana_5693 explică:

Mie imi place craciunul, anul nou, pastele si sfantul valentin