| Vanilliaaa a întrebat:

Care user vi se pare cel mai amabil, prietenos, inteligent? Dar care va enerveaza la culme? happy

Răspuns Câştigător
| Cappuccinooo a răspuns:

Buna.
Sunt multi useri care mi se par amabili si foarte inteligenti.Eu nu sunt tocmai o veterana a acestui site, dar din cate am vazut si citit pana acum imi plac NOname si Brigaela. Sunt doua usere foarte dragute care au ajutat foarte multa lume.Din punct de vedere al umorului ...nu stiu probabil ca Mufla.
Un preferat nu am.Sunt atat de multi utilizatori care chiar isi ajuta semenii si pe care ii simpatizez chiar daca nu le-am amintit numele mai sus.
O seara placuta kiss Pa, pa.

2 răspunsuri:
| ImmortalQueen a răspuns:

Cea mai amabila, prietenoasa, inteleginta mi se pare Brigaela. M-a ajutat mult happy Si de enervat nu ma enerveaza nimeni.big grin

| ArinaMK a răspuns:

O consider pe Brigaela, NOname, Psiholoaga, Vanilliaaa cele mai de treaba usere, iar Leguitoarea ma scoatedin pepeni. happy funda?