| anonim_4396 a întrebat:

Care vi se pare cea mai grea materie de la scoala?

din a cincea incolo

Răspuns Câştigător
| Xonia a răspuns:

Matematica, fizica si chimia

45 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Muzica mie nu prea imi place dar cred ca matematica e destul de grea iar daca ai ambitie si rabdare la toate chestiile, iti va merge bine

| Siracuzia a răspuns:

Matematica happyMatematica pentru mine happy

| pwp a răspuns:

Matematica

| Claudion a răspuns:

Ce bine stiu sa minta unii...whistling ca niciuna nu e grea.la mine grele sunt aproape toate.chiar daca iau la ele si 6 si 10 si 8 depinde de lectie mai mult dar in general si de ce iti place tie.colegului meu ii place mult biologia.eu o urasc am cele mai proaste note la ea.nu pot retine cuvintele alea lungi de habarnuam ce inseamna.sau cum eu iubesc, ador informatica+matematica desii nu sunt tocilar am cele mai mari note din clasa la mate si informatica.big grin depinde despre ce e materia.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Matematica dar daca inveti ti se pare usooor

| Ađııa a răspuns:

Pai matematica, chimia big grin latina inca nu am inceput sa facem...si cam atat mi se pare mie big grin
PS: sunt clasa a 8`a tongue

| Chrristina a răspuns:

Mie mi se par grele fizica si chimia
Ma decsurc la ele cat de cat dar cred ca de vina este profesoara pentru ca nu explica indeajuns de bine.

| liongirl a răspuns:

Bună!happy
Hai că eu o să mă iau cu tine şi cu Bubu*Ruza de mână. Niciodată nu mi-au plăcut matematica, fizica şi chimia da nici nu le-am învăţat.laughing
Bye!kiss

| raluca_3733 a răspuns:

Engleza avem o profesoara rea,
fizica si chimie

| xl0llip0px a răspuns:

Biologia Istoria Chimia Matematica Fizica...si profesorii tampiti care le predau =)

| BabalGam a răspuns:

Istoria

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Romana, matematica, fizica si chimie...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ed.civica, stiintele naturii, geografie si mate

| Blackwoman27 a răspuns:

Matematicaa este cea mai grea din clasa a6a
Iti spun din propria experienta pentru ca eu sunt a6a si fata de anul trecut lesinstraight face
Stau foarte prost cu matematicastraight face

| Rush a răspuns:

Ca si materie mi se pare matematica de la clasa a 10-a incolo mai ales la mate-info si fizica(pe care nu am inteles-o niciodata)la ce profa avem nici nu cred ca o voi intelege, deci matematica si fizica, matematica imi place, dar fizica la care stiu doar materie pana in clasa a 9-a e grea, mai ales cu prof/profa pe masura...