| esecretdestat a întrebat:

Care vi se pare cea mai talentata cantareata? FUNDA

Răspuns Câştigător
| tpuu a răspuns:

Una dintre ele este Celine Dion! love struck. Mai ales melodie pe care o inca la titanic! love struck ti se ridica parul laughing cand o asculti love struck
este chiar talentata! day dreaming...batting eyelashes.

9 răspunsuri:
| Chris a răspuns:

Mariah Carey

Răspuns utilizator avertizat
| winchesters a răspuns:

Celine Dion & Tarja Turunen.

| Rebe97 a răspuns:

Pai asta depinde si de genul de muzica pe care il canta.mie imi place foarte mult vocea lui Lavinia,Elena Gheorghe, Inna, Anna Lesko...dar nu am o preferata happy

| Ghost a răspuns:

Denisa mamelista

| Catty_9676 a răspuns:

Celine Dion!:* Funda?:*

| want2bMajestic a răspuns:

Sa zicem ca depinde de ambiguitatea si anii in care aceasta talentata cantareata si.a incatat publicul larg. eu cred ca tina turner este cea mai ravnita cantareata din toata lumea tongue parerea meabatting eyelashes

| GEORGY_4531 a răspuns:

Buna! cea mai talentata cantareata si cea mai naturala si cea cu vocea de aur este andra! o apreciez foarte mult love struck :X

| Mercury a răspuns:

Celine Dion !