| justdani a întrebat:

Care vi se pare cel mai placut mod de a-ti petrece timpul liber?

5 răspunsuri:
| ?????? a răspuns:

Cu prietenii :X:X

| TheQueen a răspuns:

Aa.pai mai si citesc, ma mai uit si la tv'e...dar ma distrez cu adevarat cand sunt cu bunii mei prieteni, pe care ii iubesc:X

| Andreea97_9961 a răspuns:

Stand la pc... :*

| Riry a răspuns:

Cel mai placut moment e atunci cand stau cu prietenul meu.el ma incarca cu energie si ma face sa fiu fericita.el e speranta mea, iubirea mea. Traiesc o poveste de dragoste mult prea frumoasa ca sa o descriu in cuvinte.

| HannahSw33t a răspuns:

Timpul liber e dedicat persoanelor care merita distractie si care se bucura de viata...dar cel mai placut mod mi se pare mie este sa te gandesti la frumusetiile viitorului ce te asteapta sau sa fii cu pretenii happy