| Teardrop:] a întrebat:

Care vi se pare cel mai reusit film din toate timpurile?big grin
:

17 răspunsuri:
| DenissaDeea a răspuns:

Stapanul Inelelor/Harry Potter/Razboiul Stelelor/Lantul Amintirilor/Toata lumea este a mea/Inelul Dragonului! etc.

| Nastia a răspuns:

Devdas!winkingsau/si titanic!winking

| gabrielutzu a răspuns:

Patimile lui Hristos.

| cristi a răspuns:

Din punct d vedere al efectelor speciale eu cred ca trilogia Lord of the Rings este cel mai bun film, din alte pct de vedere imi este greu sa stabilesc care ar fi cel mai reusit

| leluc a răspuns:

The Godfather

| amstaff a răspuns:

Uitati-va toti la Saw I II III IV si V!

| amstaff a răspuns:

Saw e un film extraordinar de bine gandit ..bine regizat..actori bine alesi..etc

| Filip23 a răspuns:

Doctor Jivago? Vanatorul de cerbi? Tootsie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Patimile lui Hristos.Este cel mai controversat si cel mai reusit dupa parerea mea.Actori mai potriviti pentru rolurile acelea nu s-ar mai fi gasit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Titanic- cred ca nu exista vreo persoana care nu l-a vazut si este bazat si pe o poveste reala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Titaniclove struck

everrrlove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The great dictator
si
Million dollars hotel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

TITANIC- este filmul care m-a impresionat foarte mult(am plans o jumatate de ora dupa ce s-a terminat) crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tacerea mieilor, amelie, razbunarea etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca se poate stabili cel mai reusit.suntem subiectivi... Dar: Pianistul si Portretul lui Diane Arbus sunt 2 filme care acum imi trec prin minte, si care merita vazute

| bunja a răspuns:

Stapanul inelelor intrece orice film care l-am vazut

| cristicionoiu a răspuns:

Lord of the rings(Stapanul inelelor)