| Nastia a întrebat:

Caruia dintre voi i-a placut serialul anastasia-rusesc? ati vrea sa-l mai vedeti?

Răspuns Câştigător
| emmaangel a răspuns:

Mie mi-a placut la nebunie si m-am mai uitat la cateva episoade pe youtube, dar m-am lasat pentru ca erau in rusa...As vrea foarte mult sa-l revad( macar cu o subtitrare in engleza), dar nu am de unde:(( uite si un link unde suntt incarcate primele 43 de episoade daca te intereseaza http://www.youtube.com/user/RussianGirlElena (p. s. le pune si pe celelalte)

12 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Da, mi-a placut foarte mult si m-as bucura sa am posibilitatea sa il revad.

| Leea1234 a răspuns:

Nu l-am vazut!
dar "suna" bine!
as vrea sa-l vad.

| yuli10 a răspuns:

Mi-a placut extrem de mult. povestea ma tinea in suspans si personajele erau superb conturate.
ador filmele in rusa in general pentru ca lasa cu totul alta amprenta asupra ta, iar "anastasia" a fost atat de special. din pacate nu l-am prins de la inceput, am ratat cam 5-6 episoade cand incepuse sa se difuzeze. mi-ar place mult sa fie din nou la tv.
a fost mult mai bun decat "carmelita"...

| eek a răspuns:

Serialul nu l am vazut. am vazut desenul anastasia.laughing

| Kandy a răspuns:

Nu l-am vazutsad dar ador fimele rusestilove struck! Iti recomand "Misterele din Sankt-Petersburg" (l-am vazut de 2 ori si il adorlove strucklove strucklove struck)

| Nastia explică:

Am vazut misterele e mai bun decat anastasia,... aveti vreo idee unde pot vedea episoade din asta?

| TheBlueButterfly a răspuns:

Da mi-a placut la nebunie. Ar fi superb daca l-as revedea!:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici poti gasi toate ep din misterele din sankt-petersburg...http://www.serialnastya.com/AL/episodes.php

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-am vazut mai demult si era fain dar foarte mult pot spune ca mi-a placut melodia de la inceput nu stiu exact care varianta a serialului am vazut fiindca din linkurile de mai jos am gasit din episoade dar nu incepea la fel cu ce pe care il stiu eu...ala de il stiam eu era cu un fond rosu si ceva instrumental asa foarteeeeee draguta melodia. daca stie cumva cineva cum se numeste? plshappy

| Mia a răspuns:

Am vazut doar inceputul deoarece au schimbat ora de difuzare, iar eu eram la scoala. Dar mi-ar placea sa-l vad pe tot.Regret ca nu am putut sa-l vad!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru cine vrea soundtrack-urile din misterele din sankt petersburg le gasiti pe toate aici: http://www.aimini.net/......home/file/ inclusiv cea de ineput:)

| Ch_Gh_1964 a răspuns:

Da