| mm_2126 a întrebat:

Cat costa telefoanele lg cookie si samsung corby, ambele cu touchscreen? care este mai bun? si care va place mai mult?

3 răspunsuri:
| Live.Laugh.Love a răspuns:

Buna, eu am avut ambele telefoane [ acum, am corby ]
Lg cookie:
pretul : 400 ron - 600 ron
am avut, mi-a placut, dar nu stiu ce s-a intamplat [ nu l-am scapat nicaieri, pe jos... ] l-am deschis dimineata, apoi la scoala l-am inchis, cand am terimnat scoala, l-am deschis, ce crezi ca s-a intamplat?straight facestraight facestraight face era spart ecranul pe dinauntru straight face. se auzea zgomotul de deschidere, dar era ecranul negru cu niste crapaturi in toate culorile, care daca le atingeai se faceau mai mari. m-a tinut vreo 4-5 luni, ai apoi s-a intamplat accidentul, eu nu ti l-as recomanda, desi arata bine, camera foto se putea si mai buna, deci nu pre ti-l recomand

Samsung corby:
pret : 400 ron - 500 ron
mi l-am luat de curand, de la vodafone cu oferta de 160 ron telefonul + un abonament de nu stiu cat laughing pe luna, cred ca era pretul telefonului vreo 20% pe punctehappy. imi place foarte mult, are camera foarte clara sa face poze frumoase happy l-am luat acum ~ 3 saptamana.

| LoveMusic a răspuns:

Samsung Corby costă cam 499-500 de lei fără abonament, dar am văzut că sunt şi oferte că telefonul costa 1 leu cu un abonament de 5 euro, sau cam aşa ceva. Mie-mi plac amândouă. Lg touch cookie nu ştiu cât costă.

| SARAFINA a răspuns:

Telefonul LG