| mm_2126 a întrebat:

Cat costa telefoanele lg cookie si samsung corby ? care este mai bun ? si care va place mai mult ?

15 răspunsuri:
| evoke a răspuns:

LG Cookie din cate am auzit vreo. 450 de ron
si Corby...eu am dat 480 de ron pe eltongue

| X a răspuns:

Depinde ce iti doresti si cum vrei sa cumperi telefonul...
lg cookie (ku990i). e mai performant si face niste poze incredibile...costa la mana a 2... 350 ron
samsung corby e mic si delicat foarte bun accesoriu pentru fete...insa face pozele slabe si costa 300ron

| X a răspuns:

Depinde cum doresti sa fie telefonul
lg cookie(ku990i) e mai performant cel drept insa e un accesoriu pentru baieti as putea spune pentru ca e putin mai badaran e gros si lung si costa la mana a 2 350ron
samsung corby este un accesoriu perfect pentru fete e mic si plat costa 300ron diferenta intre ele e camera la lg cookie o are de 5 cu auto focus si restul porcariilor face poze excelente iar samsung corby... 3. 2 dar le face slabe...

| lilboutique a răspuns:

Samsung corby costa in jur de 5 milioane, lg cookie cam la fel. Nu cred ca e o diferenta mare intre ele, sunt cam la fel. Dar mie imi place mai mult corby, il am de ceva timp si cred ca mai bine iti iei corby decat cookie pentru ca arata mai dragut. in fine, cum iti place tiehappy in fine, diferenta mare intre ele nu este.

| andrei90tm a răspuns:

LG Cookie - in jur de 430 RON
Samsung Corby - in jur de 400 RON

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place mai mult LG Cookie.thinking dar si Samsung Corby e dragut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lg cookie am si eu si este foarte bun, il am de 5 ani si este ca la inceput, acum depinde si cum il ingrijesti, samsung corby a avut o colega si i s-a stricat intr-un an, si in plus samsungurile sunt cele mai proaste marci de telefoane, toate samsungurille care le-am avut s-au stricat.deci parerea mea si alegerea cea buna este Lg cookie(kp500). crede-ma e cel mai buna:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai aratos dintre cele 2 este samsung corby dar cel mai de calitate este LG-ul
desi nu iti recomand cookie...
Ia-ti un lg gt505 ca e mai bun ca cookie si are tot acelasi pret happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

400 si 4500

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Corby este 5 mil am eu...si face de 10 ori LG cookie fresh...am un coleg si e prastie telu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Corby (360lei)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai eu am LG cookie si am dat pe el 590 lei la promotie :-p

| yyyyy a răspuns:

Buna! eu am tel LG cookie si am dat pe el 590 lei. E foarte bun si imi place si cum arata... app nu e pentru baieti neaparat daca vrei un LG cookie 500 ceva in genul poti sa il cumperi si sa aiba orice cul vrei tu... face pozele super marfa

| niccamaria a răspuns:

800-1000 lei cookie

| alexandra23 a răspuns:

Samsung corby imi place mai mult si costa 3 sau 4 milioane! ieftin, nu! papa!