| mm_2126 a întrebat:

Cat costa telefoanele lg cookie si samsung corby? care este mai bun? si care va place mai mult?

8 răspunsuri:
| dya22100 a răspuns:

Mie mai mult imi place samsung corby are o colega si e frumos
eu am samsung GT-S5230 tachscreen

| Alina a răspuns:

Sunt in jur de 4-4 mil jum... mie imi place mai mult lg cookie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lg cookie l-am gasit cel mai ieftin la 399 ron
http://www.yourphone.ro/id-MTA5-detalii-telefon-mobil-LG-KP500+Cookie

samsung corby l-am gasit tot la 399 ron.
http://www.yourphone.ro/......can+Yellow

Eu prefer mai mult LG cookie dar cele doua sunt cam la acelasi nivel.

| ViseColorate_4467 a răspuns:

Pana la urma nu conteaza atat de mult designul cat calitatea lui.Eu zic sa iti iei samsung ca sunt mai bune ca si calitate decat lg-uriletongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

375 de lei

| NeverTheLess a răspuns:

Ma, eu am Samsung Corby. Sincer mie mi se pare mai bun. O colega de'a mea are LG Cookie si sincera sa fiu nu imi place cum se misca. Parca ii merge mult mai greu touch screenul si se si blocheaza din orice.
In schimb eu sunt foarte multumita de Samsung Corby. E mic, feminin si merge destul de bine.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

500000000milioane

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E mult mai bun LG cookie