| Ioanna2012 a întrebat:

Cat costa un CD cu muzica avril lavigne comandat de pe net?

Răspuns Câştigător
kratos
| kratos a răspuns:

Depinde de ce album cauti? Daca este folosit sau nou! Poti sa-ti faci o parere aici http://music.shop.ebay.com/......tp?/i.html Succes.

2 răspunsuri:
| Roxana_6190 a răspuns:

De pinde de album! Cat de mare este ce album mai vechi mai nou nu stiu! Cel mai nou este eu am comandat doar niste bijuterii (de argint) unlant si am dat 2 miliane deci un CD cat poate fii?!

| Ioanna2012 explică:

Si tu esti fan avril lavigne :X:X:X? si eu o mare fana :X:X:X... o iubesc big grin