| AnMa a întrebat:

Cat costa un zuzu pets? adica un hamster din acela si cu bila pentru jucat...
adica o bila in care se pune si se plimba big grin?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E scump si nu se merita big grin mai bine cumpara-ti un hamster adevarat happy e vreo 20 ron dar e viu :X si o sa te incante mereu cu acrobatziile lui day dreaming

| loveme_4574 a răspuns:

Intre 50 si 99, 99 lei

| xOchelariCuInfraRosu a răspuns:

10 sau 20 lei (100 sau 200 lei vechi)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ca sa iti raspund, ca vad ca mi-a dat cineva stupid, costa 30 ronwinking

| AnMa explică:

As vrea eu sa imi iau unul viu laughing dar am unii membri din familie care nu suporta hamsterii :-l in orice caz multumesc pentru raspunsuri tuturor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu da de unde l-ai luat hamsterul? si de unde cu 50 ron?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar costa cam 100 de lei, dar eu il am de la "mos craciun"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am al meu a costat 177 lei