nony
| nony a întrebat:

Cat de greu e sa pui cuvant dupa cuvant sa-ti iasa o fraza modesta? Sincer, cate calorii consumati cand va asterneti aberatiile p´aici? ( retoric )

5 răspunsuri:
| tinaHd a răspuns:

Pai nu stiu cate caloriilaughingthinking:*

| Himera a răspuns:

Degetele mele fragile, descarnate aproape, nu pot suporta imensul efort fizic de a raspunde complet, folosind diactrice, cuvinte lungi, complicate, pline de intelesuri profunde, atunci candtastatura mea este torturata de intrebarile pe care le vede prin intermediul monitorului. Am nevoie de muschi antrenati si nervi tari.

Acum serios : rareori vad intrebari intrebari interesante, care necesita efort intelectual; la cele mai multe intrebari de pe site se poate raspunde simplist. Ca sa nu mai zic ca m-am invatat minte dupa un episod pe care l-am avut recent: scrisesem un roman de raspuns, l-am si corectat si cand am vrut sa public am vazut ca fusesem delogata ca prin minune si mi-am bagat picioarele. happy

| axeldavid a răspuns:

Fiecare om greseste.Dar uni gresesc mai des.

| master77 a răspuns:

Eu mananc 2 batoane de proteine inainte, ca intrebarile astea imi consuma toata energia.

| CrisaALEXANDRA a răspuns:

"Omul e supus greselii"** in orice caz... eu nu pre scriu prescurtat ca nu inteleg si daca cineva imi scrie prescurtat ( cum des se mai intalneste acum) chiar nu inteleg ce vrea sa spuna sad