| anonim_4396 a întrebat:

Cat de mult ati plans la filmul Hachiko? cei care l-ati vazut.

4 răspunsuri:
| auroraa a răspuns:

Nu am plins, dar m-am indragostit de film, atinge sufletul foarte tare...nu pot plinge la nici un film, dar e un caz real, a atins foarte tare, nici oamenii nu procedeaza asa

| TraficantaDePufuletzi a răspuns:

Foarte tare, mai ales cand Hackico a realizat ca stapanul lui nu mai este...

| Andrada1 a răspuns:

Cel mai mult happy De cand a murit Parker happy M-a marcat foarte mult filmul. Preferatul meu!

| luciageo a răspuns:

Pana am adormit a fost supper