| ilovebillkaulitz :* ex adryanna a întrebat:

Cat de tare doare cand iti pui percing in arcada?(intrebarea e pentru cei care au percing in arcada)

2 răspunsuri:
| LoryM22 a răspuns:

Nu doare e ca si cum ti-ai pune in ureche, are fratele meu, insa sa dezinfectezi sau eventual sa te duci la un magazin secizlizat pe asa ceva, daca iti faci acasa dezinfecteaza arcada apoi pune un percing steril, o sa te deranjeze cateva zile, daca se irostste si continua sa te doara scaote-l ca s-a infectat, daca doar e umflata putin zona e ok o sa se cicatrizeze, insa sa nu dormi pe el, intr-o luna deja te obisnuiesti si poti sa-lscoti sa-l mai cureti, dar sfatul meu e sa nu o faci singura du-te sa ti-l puna cei care se ocupa de asa ceva ca nu te doare mai deloc iti fac gaura intr-o secunda si iti baga un percing bun.

| Iubesc Limonada a răspuns:

Intreaba-l pe Billlaughing