| Sabwy a întrebat:

Cat investiti intr-o pereche de pantofi? Cat ati dat cel mai mult. pe o pereche de pantofi?(dati si firma daca puteti)

Răspuns Câştigător
| YepIsSuspended a răspuns:

Buna!

Ce sa zic, sunt laa tenis si trebuie sa am incaltaminte scumpa si de calitate asa ca mi-am loat ReeBok cu 2 milione de lei vechi dar eu zic ca merita si sunt foarte draguti!winking

By Lolly

10 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

La pantofii de firma, platesti de obicei marca si nu neaparat calitatea. Pantofii, indiferent ca sunt de ocazie sau de toata ziua, trebuie sa fie comozi. Punct.
Cel mai mult am investit un milion de lei vechi intr-o pereche de pantofi Guban, care, si acum, dupa 15 ani, sunt la fel de buni, frumosi si comozi, desi au toc de 8cm.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Pentru mine, o pereche de pantofi nu constituie o investitie.
Dar nu ma hazardez la sume prea mari avand in vedere ca merg ca o ratusca si oricum ii stric intr-o luna.

| crisS a răspuns:

3 mil. pe o pereche de cizme happy a meritat

| Sabwy explică:

Eu am dat 200 de euro pe o pereche de pantofi cu toc.(10 cm) din America. era.pentru nunta surorii mele... dar in general nu dau mai mult de 3 milioane. addidas. balerini. destul de rar pantofi peste 7-8 cm.

| DoomNEzeu a răspuns:

Poi cam 1-2 milioane...si prefer addidas...cu piele intoarsa.sunt foarte rezistenti...si ii schimb cam la 7-8 luni.

| VladDu a răspuns:

200lei maxim

| yuli10 a răspuns:

Important e sa ai mai multe perechi de pantofi simultan, mai ales cand e vorba de pantofi sport. cum te sfatuiesc si ei pe etichete (daca mai e cineva interesat in a le cititongue ), e bine sa nu porti in fiecare zi aceeasi pereche. deci preferabil decat sa imi iau o pereche de adidasi in valoare de 300 de ron, iau doua la jumatate de pret.
pantofi eleganti eu port doar ocazional, cu exceptia balerinilor. de obicei merg la leonardo (e voie sa dam nume de firme aici?big grin) si sigur gasesc ceva, mai ales ca de obicei ii port o singura data. chiar de curand am prins si o oferta draguta: mi-am luat pantofii cu 90ron (parca) si geanta la jumatate de pret (adica de la 80ron la 40). acolo merg mereu, au oferte mai tot timpul.

| kenzo a răspuns:

3.3 mil adidas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cumpar pantofi de firma pentru ca il consider un snobism platit, oricum Romania nu duce lipsa de ...snobi nu pantofi.
Pentru un eveniment, pentru o persoana care nu poate purta decat piele, nu sunt snobisme, eu pot purta orice ca sa poarte picii mei din piele (am fost prea sincera?)

| WhiteWings a răspuns:

Eu una mai mult de 2 milioane pe pantofi nu dau acum depinde de tine eu port mai mult haine sport si din cauza asta nu investesc mult in pantofi.