| dianafofiu a întrebat:

Cat poate sa dureze (cel mai mult) un video pe care vreau sa-l pun pe yourube?

Am pus unul de 1 ora si zice ca e prea lung, acum vreau sa il scurtez dar nu stiu catbig grin. Sa il fac sa dureze 50 minute? Poate youtube sa suporte un video de 50 minute?

8 răspunsuri:
| yumeee a răspuns:

Nu, maximum e de 10 minute. Deşi eu văzusem acum multă vreme cineva care pusese un episod dintr-un desen care avea 20 de minute. o. o dar eu niciodată nu am înţeles cum.
O zi faină!

| mihaibrasov a răspuns:

15 minute. Iti zic sigur ca am pus si eu clipuri pe youtube si m-a frecat la cap cu copyright (pentru niste melodii clasice (!), gen mozart, de pe fundal), incat le-am scos.

| iuli a răspuns:

Nu cred ca poate sa suporte 50 de minute. Majoritatea videoclipurilor de pe youtube dureaza cam 10 minute.

| icsulescu a răspuns:

Era de 10 sau 15 minute. In orice caz, nu vei putea posta acel videoclip pe youtube, dar sunt si alte alternative.

| Georgysupergirl a răspuns:

15 minute i maxim pe youtubehappy

| MoonShadowxB a răspuns:

Maxim suporta 25 de minute, dar numai cand are chef si merge bine. In general, 15 minute.

| MoonShadowxB a răspuns:

Revin cu o completare la raspunsul meu.
Intr-adevar, maximul pentru utilizatorii de pe youtube este de 15 minute, insa partenerii youtube au posibilitatea de a pune videoclipuri mai mari de 15 minute. [parteneri ca panacea81, xsparkage si multi altii]

| csaryus a răspuns:

15 minute