| elisarktis a întrebat:

Cat pot sa iau pentru o moneda cu eclipsa din 99'?

Răspuns Câştigător
| MARIUS_2685 a răspuns:

Mai pastreaz-o cativa ani, apoi ai putea sa te duci cu ea la un specialist

7 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Monedă? Saau bancnotă? Oricum mai așteaptă 100 de ani până răsar colecționarii.

| rossi46 a răspuns:

Salut. Moneda nu are inca nicio valoare ca numismatica. Probabil valoreaza 2-3 lei, poate si 5 daca ai ceva noroc. Succes!

| EllaEllii a răspuns:

Mai pastreaz-o cativa ani, apoi ai putea sa te duci cu ea la un specialist.Succes!

| Sara_6623 a răspuns:

Mai asteapta...las-o la nepotii, stranepotii tai si dupa cateva secole o sa valoreze ceva ($_$)

| ramona_3149 a răspuns:

Pai...depinde...daca e chiar valoroasa poti face multe chestii cu ea. Cum ar fi sa o expui la muzeu.

| elisarktis explică:

Nu da vad ca multa lume o vinde pe net si din cate am auzit a fost editie limitata...tongue MS ORICUMbatting eyelashes

| elisarktis explică:

Nu, da vad ca multa lume o vinde pe net si din cate am auzit a fost editie limitata...tongue MS ORICUMbatting eyelashes