| Byby06 a întrebat:

Cat se mai face scoala pana la vacanta de iarna?

16 răspunsuri:
| AndutzzaAnduu a răspuns:

Se mai face saptamana viitoare, dar depinde cand e sedinta de consiliu la scoala ta.
La mine miercuri e ultima zi cu ore. big grin

| RazvanRo22 a răspuns:

Pana pe data de 21 Decembrie.

| 愛LeEu愛 a răspuns:

O samtamana incepand cu luni, funda te rog!

| BeKaPanda a răspuns:

Se ia vacanta pe 21 decembrie si se incepe pe 14 decembrie avem vacanta de 3 saptamani

| lastmanalive a răspuns:

Pana pe data de 21 decembrie, inclusiv. Doar ca se fac ore pana la ora 10, apoi este consiliu profesoral.

| Pirvu_Valentin_1976 a răspuns:

Daca acum e 15 mai sunt 6 zile adica joi

| Indestructible a răspuns:

Mai rezistă încă șapte zile.

| cryssu2008 a răspuns:

Oficial scoala se mai face pana vineri 21 decembrie, iar vacanta incepe pe 22 decemrbie.

| Miru_Miruna_1997 a răspuns:

Pana pe data de 21 Decembrie ( adica pana vineri dar cum e ultima zi nu prea cred ca se fac ore )

Răspuns utilizator avertizat
| kymzuzuthau a răspuns:

Pai vacanta de iarna incepe pe 21 iar astazi suntem in data de 15 si asta inseamna ca mai este o saptamana de scoala.

| Magduttza a răspuns:

Mai este o saptamana. luni, marti si miercuri se incheie media. joi si vineri poate se incepe materia de sem 2. sau stati la povesti. vineri stati cu diriga/dirigu

Răspuns utilizator avertizat
| MessiMessiMuzaffer a răspuns:

1 saptamana

| IssabellaLoLa a răspuns:

Pai hai sa vedem:
vacanta luam pe 21 dec.
noi suntem in 15 dec
15 dec.-21 de.=6 zile
deci mai sunt 6 zile lucratoare :d

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Vacanta se ia pe 21 decembrie. Deci mai avem o saptamana.In ultima saptamana se dau ultimele note si se incheie mediile.Pa,pa