| roksyk a întrebat:

Cat timp petreceti pe tpu.ro zilnic?

25 răspunsuri:
| alexdop21 a răspuns:

Cat timp sunt la muncatongue nu am ce face si mi-e lene :d

| Encore a răspuns:

Mult de obicei il las in banda si stau non stop laughing

daniela
| daniela a răspuns:

Cat timp am liber... max 2 ore puse cap la cap

| nellyneliana a răspuns:

Eu imi petrec cam 2-3 ore pe zibig grin(cam putin)...big grin

| wannabe a răspuns:

Maxim 15 min.

nony
| nony a răspuns:

Teoretic Non-Stop.ca il am pe Tine-ma conectathee hee. dar practic.cam 5-6 ore.mult nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Câteva ore pe zi, face parte din viaţa mea.
De, ce să-i faci! Asta e.
Pa, pa.

| Farcas a răspuns:

Depinde cat apuc sa stau la calculator.este cand stau toata ziua in casa, si atunci stau si 5-6 orebig grin

I love TPUlove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Destul de mult.4,5 ore, cand n-am altceva de facut.

| marsy a răspuns:

Jumatate de zi!

| Elly4all a răspuns:

Am ajuns sa devin dependenta, nu deschid bine calculatorul.ca repede deschid si TPU.De obicei nu am ce face.asa ca-mi petrec jumatate din ziua mea pe TPU.Este ca un hobbie pentru. mine.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Destul de mult 4-5 ore happy

| bunicaaaa a răspuns:

Cam cate 1 ora

| dana39668 a răspuns:

Eu maxim 4 ore daca nu mai mult.Insa cateodata nu am timp sa stau atat.

| IqStorm a răspuns:

Întrebarea trebuia să fie ceva de genu: "TU... cât petreci zilnic pe TPU?"

TPU comprimate. Pentru a reduce consumul de TPU. Acum şi în farmacii. Citiţi cu atenţie prospectul. Dacă apar manifestări neplăcute adresaţi-vă administratorului sau unui expert TPU.

@on: cam 30-45 de minute în reprize.

| anaid a răspuns:

Nu am un program...depinde de starea de spirit si de timpul liber pe care il am maxim stau 5 ore dar pot intra si doar "in trecere"asta fiind 15 minutewinking

| andra. a răspuns:

Cam toata ziuahappyTPU rocks\mraised eyebrows

| iulia_5454 a răspuns:

Cum deschid calculatorul intru pe TPU(cel putin 20 min cel mult 5-6 ore depinde de timp si de starea de spirit)

Răspuns utilizator avertizat
| wings a răspuns:

Vreo 2-3 ore! Imi place TPU!

| alexdop21 a răspuns:

Dar stai cine e TPU? il cunosc? laughing

| Silvia a răspuns:

In total vreo 5 ore.thinking

| Barajag a răspuns:

Daca as avea timp, cu siguranta as sta foarte mult...stau cam 1-2 ore pe zihappy

| Elena97M a răspuns:

Destul de mult.

| Roxata a răspuns:

15 minute minim.