| mihaelaalol a întrebat:

Cate carti sunt din colectia jurnalele vampirilor? 7 sau 10?

Răspuns Câştigător
| iza4ever a răspuns:

1. Trezirea
2. Lupta
3. Furia
4. Reuniunea
5. Caderea Noptii
6. Suflete Umbra
7. Miez de Noapte
8. Fantoma
9. Moonsong (nu a aparut inca in Romania)
10. Destiny Rising (nu a aparut inca in Romana)

4 răspunsuri:
| Rush a răspuns:

Sunt scrise cu picioarele, mai bine citesti altceva

| Yosifica a răspuns:

Buna 10 sunt in total, ultimile trei sunt din jurnalele lui stefan:inceputurile, sete de sange, nesatul iar primele sapte sunt tonguerimul volum se numeste TREZIREA, al doilea LUPTA, al treilea FURIA si al patrulea REUNIUNEA.de la volumul cinci sunt mai groase. volumul 5 se numeste intoarcereaCADEREA NOPTII, a 6 INTOARCEREA SUFLETE-UMBRA, iar a saptea se numeste MIEZ DE NOAPTE

| pingu20 a răspuns:

1.Trezirea
2.Lupta
3. Furia
4.Reuniunea.
5.Caderea noptii

| pingu20 a răspuns:

1.Trezirea
2.Lupta
3. Furia
4Reuniunea.
5.Caderea noptii