| RoxanaFrumusik a întrebat:

Cate chitari ati vazut in camp rock 2...va rog frumos sa-mi spuneti cine imi zice corect stiti ce se intampla [fundita]

12 răspunsuri:
| TwixulDrept a răspuns:

Dece nu te-ai uitat? Cum adica cine zice corect? inseamna ca tu stii cate sunt... atunci de ce ne mai intrebi?

| TwixulDrept a răspuns:

Poti sa dai cate stupiduri vrei ca pe mine nu ma intereseaza. happywinking

| Mia a răspuns:

Noi sa iti spunem cate chitari au fost si tu sa te inscrii la concurs pe spinarea noastra? Nu prea cred... U nu stii sa numeri sau ce?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut6 chitare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut noua chitari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am vazut 9 chitari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu 7

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am numarat 9 chitari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

33 de chitari sau dat pe parcursul filmului

| 215685 a răspuns:

Eu am vazut noua chitare