| TpuNoName123 a întrebat:

Câte credite primeşti la Barn Buddy pe hi5 la următoarele plante?
-Măr
-Portocale
-Strugure
-Lubeniţă
Fundiţa!

Răspuns Câştigător
| dudu99 a răspuns:

Pai eu am lvl 194 dar te sfatuiesc sa nu faci cupe la mar, portocale, struguri, lebenita, cocos...mai bine fa cupa la flori, pentru ca la trandafir si la orhidee primesti cate 1000 si la celelalte flori cam 500 sau mai mult. in schimb daca unblii dupa cupe la plante pierzi din experienta. eu mi-am cumparat lama neagra cu 7800. daca vrei id meu pentru inca niste sfaturi, acesta este: vlad_kane_w

2 răspunsuri:
| TpuNoName123 explică:

Am făcut la toate florile cupe...am level 128...acum vreau sa`mi cumpar vaca organica imi mai trebuie 1000 d creditewinking

| dudu99 a răspuns:

Acum am 280 big grin