| Pricopi_Diana_1999 a întrebat:

Cate episoade are One Piece?

Răspuns Câştigător
| Sociopat a răspuns:

Numaratoarea se opreste la data de 9 februarie 2014 ep 632.De asemenea sunt si 12 filme.

1 răspuns:
| NOFBD a răspuns:

One piece este o serie ongoing, adica apare saptamanal, mai are si mici pauze de o saptaman cand au japonezi si ei alte treburi. Animeul va ajunge foarte lejer la 1000 de episoade pentru ca povestea este complexa si foarte lunga.
la ora actuala are 636 de episoade aparute, 741 de capitole manga, dupa care apar episoadele, 12 filme aparute si se pregateste si al 13-lea, are 10 episoade speciale
gasesti seria cu toate cele de mai sus pe www.deseneanimeonline.ro tradusa in romana