| anonim_4396 a întrebat:

Cate raspunsuri castigatoare trebuie sa ai ca sa devii expert?

Dau si fundita si vot!happy

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Trebuie să ai o activitate susţinută şi îndelungata pe TPU, în teorie cel puţin 500 de raspunsuri, practic mult mai multe şi două luni, în practică cu mult mai mult, să ai multe răspunsuri folositoare, din mai multe domenii ori chiar să fii expert într-un domeniu. Când echipa TPU va considera că îndeplineşti condiţiile şi că meriţi titlul ţi-l va acorda. Succes şi numai bine.

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și la ce te ajută?
Niciodată nu vei ajute expert dacă "ameninți" cu datul fundiței și votului!
Dă-mi măcar un nume de expert de pe acest site care cerșește fundița!?
Sfatul meu, pentru început citește politica site-ului!
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

Depinde si de admini nu se ia in considerare cate funde ai ci raspunsurile cat mai bune sa fie, un utilizator doar cu 175 de funde si 723 de raspunsuri a devenit expert.

| ??????? a răspuns:

Buna.
Ca sa fii expert iti trebuie peste 200 voturi [ banuiesc ].
Dar nu numai in asta consta.
Daca nu sti ce raspunsuri sa dai si primesti fundite pe milogire.
Imi pare rau straight face
Dar nu merita.
Oricum iti trebuie foarte multe fundite.
Sa speram sa Expertul TPU de saptamana aceasta vei fii tu!

| AmyAmaLyAAA a răspuns:

Nu conteaza foarte mult cate fundite ai, conteaza cate puncte ai si cate raspunsuri ai dat... funditele trebuie sa fie in procent de 10% din raspunsurile tale(ex:1 raspuns din 10 trebuie sa fie castigator)

sper ca te-am ajutat!

| Curiosu a răspuns:

In orice caz peste 100 si sa fie raspunsuri bine formulate si ai multa activitate

| VORTEX a răspuns:

Cat mai multe laughing

| nyna a răspuns:

Mii de raspunsuri...

| ioana_2121 a răspuns:

Trebuie sa ai 180 sau mai mult de atat. Fundita?

| ioana_2121 a răspuns:

Trebuie sa ai 180 sau mai multe. Fundita?big grin