| romiina a întrebat:

Cateva statusuri faine?:* funda!

8 răspunsuri:
| Monicaツ a răspuns:

Buna.
♥Zambeste chiar daca ai sa cazi Chiar daca soarele apune si azi

Nu cer iertare nimanui.Ma iert eu insami, sper ca exista un iad si pentru cei buni. thinking"

si ce daca e lumea rea ma ajuta sora mea si la rau da` si la bine nu se desparte de mine love struck

Majoritatea prietenilor sunt ca umbra. Nu apar decat atunci cand e soare. :-J

There's always that one person, that will always have your heart. love struck

"Dacã-ţi atingi propriile ţeluri, vei gãsi prieteni falşi şi duşmani adevãraţi. Nu are importanţã, tu realizeazã-le.

Stiu ca vreau iluzii dar nu-mi pasa, Daca sunt fericita nu conteaza

"♥ Durerea te'a maturizat,te'a pus pe ganduri blushing!Te'a invatat sa citesti printre zambete si randuri.Ștergi o lacrimă dar nu poți să ștergi amintiri"love struck! ♥"

daca nu halesti ce facem , taci si ne lasi in pace oh go on

Inca te uiti la poze, de mult facute. Si realizezi ca-s doar amintiri pierdute

Iubitule,daca vrei sa ma intorc.e ca mine sau deloc

Chiar daca iti gresesc,chiar daca sunt momente cand iti lipsesc,sa nu uiti,sunt langa tine si te iubesc love struck\

Fumatul ucide si tot nu`i la puscarie

Cu totii suntem de acord cu frumusetea interioara,si totusi lesinam dupa ambalaje

Nu mai sunt ca la`nceput si asta te doare cel mai mult.

mai e nevoie să spun ceva ? se vede că sunt cea mai fericită cu tine, no ?

"♥●°°Mã Sίmŧ atât de Bίŋε,încât ŋίmεnί ŋu`mί facε Fatzãlove struckX`°°●♥"

Nu-i cere unei femei imposibilul.E capabila sa ti-l ofere si singura

mereu va fi una care sa planga dupa tine, da` nu eu scumpule!

Si-ar fi mai simplu si mult mai usor,sa nu-ti mai pese uneori?"

pfu`, esti o bomboana de fata, pacat ca esti linsa de toti !

Cateodata imi pierd cumpatul,ma enervez atat de tare,noroc K zambesti frumos,ma faci sa rad in secunda urmatoare

Dnd fac accident pe dn1

Idle for 1 Century, 9 Years, 8 months, 21 days, 11 hours and 34 minutes (Nu`s)

Daca simti fluturi in stomac inseamna ca ai mancat omizi

Imbracat în zâmbete aproape orice om e fals! Am crezut în ochi sinceri si, da, m`am ars

Nu pune punct` . Cand inima iti cere virgula`

Chiar daca nu`s toate roz , tot le colorez odata

°De azi arunc totul la gunoi numai vreau nimic nimic inapoi

Scuza'ma daca sunt prea insistenta,Dar tu esti ca un drog si eu sunt dependenta

Ne leaga`zambete` si`lacrimi` Ne Leaga`o prietenie`Fara Margini

Eu imi f*t viata. viata ma f**e pe mine.suntem un cuplu fericit.si ne simtim bine

E greu sa zambesti atunci cand ti-e greu

Mai bine mor pentru ceva, decat sa traiesc degeaba.

si cum se schimba unii-n curve nici nu-ti vine sa crezi

Its' time for "I don't care"."

Si daca nu ai fi Tu,cine as fi Eu!? ."

""unii oameni nu gandesc,vorbesc si,ranesc!""

Esti tot ce-am iubit .Si ce voi iubi.:X

->Chiar nu e treaba ta!

De atat barfa m`am intoxicat, dar s` stii` ca 0muu` nebarfit e 0m ratat

Gheata fierbinte
Ploaie calda
sunt viu,dar rece !

.Se spune ca tot ce e dedicat tie e langa tine

Vreau privirea aia, vreau acel glas care ma iubeste si ma scoate din impas.

Ce sa fac? E greu! Te sun, raspunzi, inchid

De 3 luni si ceva nu mai esti in toate mintile
Esti doar in mintea mea

Imi place, asa, nu stiu, felu` cum ma faci tu
sa ma simt

Imi place sa cred ca te voi mai vedea, poate nu
azi, poate candva

nu iti cere niciodata scuze pentru ca ai urmat ceea ce te-a facut fericit!

Sa nu iti fie frica de fericire,nu exista!

Există zile în care a trăi nu are sens.
Sper sa-ti fie de folos winking

| GiulianoSenior a răspuns:

1) Fericirea înseamna sa ai o familie mare, iubitoare, grijulie, închegata, care sa locuiasca într-un alt oras.
2) Barbatii mint mai mult... femeile mint mai bine.
3) Barbatul se naste intre picioarele femeii si tot restul vietii lui lupta sa ajunga din nou acolo, pentru ca
nicaieri nu-i mai frumos ca acasa
4)O sa iubesc ce-mi place. O sa uit ceea ce ma doare. Nu o sa iert ceea ce mi se greseste. O sa fiu buna
cu cine merita! Si rea cu cine trebuie!
5)Un om educat niciodata nu va spune: "S-o f. pe mama ta!". El va spune: "Pot sa-ti fiu tata!"
6)Barbatii sunt precum pantofii! cei care iti plac,te costa…foarte putini merita pastrati mai mult de un
sezon…daca nu ii iei potriviti,s-ar putea sa te bata…cei comozi nu te atrag, iar cei care te atrag nu vor sa
intre…unul singur nu e de ajuns decat pentru cenusarese…unii merita lasati la usa…lumea te judeca in
functie de ei…alte femei te invidiaza pentru ai tai, iar tu invidiezi alte femei pentru ai lor…cei sireti
trebuie legati…si ca o regula de aur: toti trebuie calcati in picioare!
7)Daca vrei ca sotia sa te asculte cind vorbesti, vorbeste cu alta femeie. O sa fie numai ochi si urechi.
8)Dragostea este triumful imaginatiei asupra inteligentei!
9)Dupa ce el i-a aratat contul sau din banca, ea a inteles ca-l iubeste la nebunie!
10)un om are dreptul sa se uite in jos la altul doar atunci cand ar trebui sa-l ajute sa se ridice!
11)?- Care este cea mai neplacuta ora pentru o femeie?
- Unu fara ceva….
12)Barbatii care nu le înteleg pe femei sînt de doua tipuri: casatoriti si necasatoriti.
13)Barbatul e singurul mascul care-si bate femela. Asta înseamna fie ca el e cel mai brutal dintre toti
masculii, fie ca femeia e cea mai afurisita femela.
14)Femeilor le plac barbatii plinuti… în zona portofelului…!
15)Spun unii ca e mai bine sa faci dragoste decît razboi, dar daca aveti chef de amîndoua, casatoriti-va!
16)Stiati ca ca 90% din cei care citesc aceasta fraza nu isi dau seama de dublarea cuvantului "ca" de la inceputul
propozitiei?
17)Scopul sotiei este de a cheltui atatia bani, incat sa nu ramana nimic pentru amanta.
18)?- Care-i diferenta dintre o cenusareasa si o printesa? – Cam 6 beri…
19)Pesimistul vede intr-un tnel intunericul, optimistul vede lumina de la capatul lui, realistul vede
luminile trenului care vine…Mecanicul de locomotiva vede trei idioti pe sine.
20)Dintii catre limba : – Daca te presam putin te putem taia! Limba : – O singura injuratura daca rostesc
unei persoane zburati toti.
21)- Din punct de vedere stiintific, dragostea este o reactie chimica. Adevarat? – Da, iar la interactiunea
cu alcoolul se accentueaza!
22)Cand cainele va invata sa vorbeasca, omul isi va pierde si ultimul prieten!
Aștept funda te rog.

| MistaKe a răspuns:

Te Iubesc Te Ador Ca Pe-o Roata De Tractor laughing

| Anaalex520 a răspuns:

Sa-i spui lu` mata! pe mine ma doare fix... undeva.

Ca m'a intarit "fata mergi inainte, o sa ai parte si de fapte, numai de cuvinte!"

"Fi parsiva atunci cand crezi ca lumea te iubeste. Invata sa intorci spatele cand nu esti pretuita. Invata sa stii sa te faci respectata, chiar daca nu toata lumea te inghite.

Nu plange ca s-a terminat ci zambeste ca te-ai scapat!

In dragoste, sa nu faci din durerea altuia fericirea ta…

hmmm. ai parfumul meu in bluza ta, si stilul meu in mintea ta, vei cauta privirea mea in fiecare EA din viata taoh go on…

M`ai vanduth`cand ai avut`Ocazia` Io`NU te vand`. te dau degeaba

VEZI AICI http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html

| NesScaFe a răspuns:

I love you, I need you, I like you, I vrea tu laughing

| SKlSPAWN a răspuns:

Tigarile iti iau 5 minute din viata Drogurile iti ia 10 minute din viata iar Scoala iti ia 25 de minute din viatalaughing

| TheDarina100 a răspuns:

Enervez...in rate lunare!:P
Te iubesccc si nu glumesc.doar imi bat joc
Angajez CLOWN. Rog seriozitate!
Cind viata te ia la misto, clic aici http://www.cimitir.ro!
Ma cert cu pixul!?!
Exista 2 tipuri de oameni in lumea asta:Eu si Restul!
Zi şi noapte te visez, să ştii că te iubesc, ba chiar te doresc, hoooooo, mă...că glumesc!
Ajutor! Sa ma ajute cineva! Stie careva cum se imblanzeste mousu? Nebunu imi mananca tastatura! Help!
Te iubesccc si nu glumesc.doar imi bat joc
Viitorul sună bine. Păcat că nu răspunde nimeni...