| p0wer a întrebat:

Cati dintre voi faceti sport de performanta? Si ce sport practicati?

Răspuns Câştigător
mlm
| mlm a răspuns:

Am facut 12 ani de handbal de performanta, dar m-am lasat din cauza copiilor.

8 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu acum 2 ani am practicat inotul si mi-a placut foarte mult.big grin Un an l-am practicat, iar apoi am renuntat la el pentru ca imi ocupa foarte mult timp si eram in perioada scolii.happy

| Flav a răspuns:

Fac sah de performanta de cativa ani, ultima vreme am cam neglijat cu facultatea happy

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Ciclismul de intretinere, 20 -30 km/zi, si datul cu parerea, p`acilea!

| madonica a răspuns:

Alergatul dupa copil cu greutati(castronul cu mancare, singurita si prosopul)

| p0wer explică:

Si eu am facut atletism 2 ani si acum fac rugby big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sexul e cel mai bun sport si daca e si de performanta, o sa ai o viata linistita, asa ca mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Sunt fostă sportivă de performanță: înot și volei.
În prezent merg la sala de forță și mă simt excelent.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aruncarea cu privirea ...se pune? sau halbere?