| unromandestept a întrebat:

Cati dintre voi imbina utilul cu placutul? Considerati ca va folositi bine si eficient timpul vostru liber?

5 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Ma inscriu in aceasta categorie, sint adepta acestor doua stiluri si ori de cate ori am ocazia stiu sa le imbin pe amandoua.

| maryana5 a răspuns:

Mereu! mai putin cand ma duc sa-i cumpar prietenei mele paine frustrated
xoxo, mary

| single17 a răspuns:

Util cu placut? pai nu stiu ce sa zic...ar fi frumos...adica este frumos sa fi util si placut...eu da le imbin...eu cred ca nu ...am acum in vacanta mult timp liber.si nu il utilizez corect...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Glumesti? Asta este al doilea motto al meu : "Invata sa imbini utilul cu placutul". Timp liber am avut o gramada in vacanta asta, insa in timpul scolii incerc sa fac orice numai ca sa ma simt bine in timp ce fac teme, spal vasele sau imi fac curat in camera ...ca sa nu mai spun ca odata spalam vasele si mi-a picat o casca de la mp3 in apa (ascultam muzica) sau faceam pe Dj-ita cu farfuriile si era sa scap una pe jos laughing

| ALY_2447 a răspuns:

Nu imi e teama sa recunosc mereu am imbinat utilul cu placutul si trebuie sa iti spun iese de fiecare data un bun coktel stii de ce? cand pui inima in util el devine si placut iar cand iti place cu adevarat ceva cu usurinta devine si util. ti s-a intamplat vreodata? incearca si ai sa vezi