| eneeda a întrebat:

Cati dintre voi mai jucati sau ati jucat jocuri ca : frunza, castelul, leapsa, la malai, melcu-sotronu, de va-ti ascunselea, lapte gros?
Ce parere aveti despre acest tip de jocuri?

Răspuns Câştigător
| marywsbossxxx a răspuns:

Ma nene laughing ...Asta ii traditia la noi, ce nu moare niciodata!winking
-inca ma joc lapte gros desi am 15laughing salut!

10 răspunsuri:
| ghineanamaria a răspuns:

Pai parerea mea este ca sunt pentru copii mai mici de aceea nu zic daca ma mai joc sau nu asta nu inseamna ca ma joc si nu vreau sa spun

| Sოﺁℓε a răspuns:

Hey! m-am jucat mult de tot si jocu cu mi-am pierdut o batistuta e belea laughing era belea jocu preferatu meu era.si ascunselea si lapte gros si ingheta laughing ce vremuri frumos nu mai auzi sa te joci aa ceva acum te joci pe net (se joaca)laughingmai bine m-as juca aceste jocuri toata ziu decat jocurile de pe net caci nu-mi plac cele de pe net. bye

| Goofy77 a răspuns:

Sunt jocuri super acestea sunt jocurile copilariei imposibil ca cineva sa nu fi jucat macar o data unul din ele ce vremuri!

| shadovv a răspuns:

De-a v-ati ascuns (prefer denumirea pititea) e un joc super adevara. Bun pentru toate varstele. Mai ales noaptea!

| sergiu112 a răspuns:

Io m-am jucat late gros

| sergiu112 a răspuns:

M-am jucat lapte gros

| dadaaaaa a răspuns:

Toata ziua jucam lapte gros la scoalabig grin totii profesori zic ca la 14 ani ne jucam ca, copii mici lapte gros da oricum noua nu ne pasa.

| Bacemi a răspuns:

Sunt jocuri dragute. Cand eram si eu mai mic le jucam. Acum am alte preocupari si distractia are alte forme. Lapte gros am observat ca inca e jucat prin licee de baieti chiar si in ultimul an.

Răspuns utilizator avertizat
| teoriazambetului a răspuns:

Pai toti am jucat.jocuriele copilariiei noastre...sunt multi care mai joaca in liceu... lapte-groshee heesau altele