| Punct_Camy_1999 a întrebat:

Caut carti de vanzare/schimb aparitii noi. Gen fantasy, romance sau orice interesant

7 răspunsuri:
| YuLiAnDrEeA a răspuns:

Eu am cam asa de dat:
Semnul (Casa noptii #1)-ed. chiosc
Tradarea (Casa nopţii #2)-ed. chiosc
O noua senzatie in scoala (The Ashleys #1)
si vol 8 din Jurnalele Vamprilor

| Punct_Camy_1999 explică (pentru YuLiAnDrEeA):

Multumesc, dar le am pe toate. big grin :*

| Funions a răspuns:

Ce anume te-ar interesa? Am cateva carti primite care nu sunt tocmai genul meu happy

| Punct_Camy_1999 explică (pentru Funions):

Spulbera-ma, Atingerea lui Juliette
Eve (1, 2)
Insurgent
Alftel de ingeri
E usor sa te iubesc
Zece lucruri pe care le-am facut
Probabilitatea statistica de a te indragosti la prima vedere
Destine la limita
Fericirea incepe azi
carti de genul asta, aparute anul asta

| Funions a răspuns (pentru Punct_Camy_1999):

Nu am carti de genul, adica nu vreau sa le dau pe cele pe care le am, din acest gen, pentru ca imi plac mult... aveam ceva gen Cei trei muschetari, doua dintre cele 3 sau 4 volume, nu stiu exact cate au aparut, un volum din Contele de Monte Cristo, Notre-dame de Paris, Divina comedie, ambele volume...

| Punct_Camy_1999 explică (pentru Funions):

Nu, multumesc. Vreau carti mai noi big grin

| voineapaula a răspuns:

Intra pe mercador