| iulia_7735 a întrebat:

Caut niste jocuri virtuale gen second life si imvu dar sa imi dati site-ul daca il aveti dar jocurile sa fie fara violenta si nu de baieti mai de fete sau ibn care te plimbi si vorbesti cu lumea

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai fetita. dar de ce nu dai la google download imvu? sau cand iti faci cont pentru imvu iti da undeva jos install imvu? daca tu crezi ca mint incearca sa vezi sau nu sti sa faci cont? pffff e simplueu am mai multe...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mmmmmmmmm incearca si tu un travian.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miss bimbo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Smallwords

| sisi125 a răspuns:

Nu stiu niciun de genu asta ca crezi ca mie nu-mi trebuie?