| RobyTheWest a întrebat:

Caut seriale ca Arrow sau Beauty and the beast, dar nu prison break vreau ceva mai special; cum ar fi Arrow: imi place in special faptul ca foloseste arcul nu pistoale si alte chesti de genul, Beauty and the beast, pentru cai care l-au vazut nu cred ca mai are rost sa zic ce e special big grin, deci intelegeti voi.

5 răspunsuri:
| mihaelaalol a răspuns:

Incearca:
-supernatural(despre niste tipi care vaneaza chestii:demoni, vampiri, etc)
-sau the vampire diaries(despre vampiri)
-sau ghost whisperer(despre o tipa care vede fantome)
sper ca te-am ajutat!
funda?!

| RobyTheWest explică (pentru mihaelaalol):

Am vazut Supernatural si The Vampire Diaries deci o sa vad ultimu' da nu ma prea incanta numele...

| SirOne a răspuns:

Incearca Teen Wolf. E super tare e un serial despre varcolaci si vanatorii care sunt super inarmati.

| RobyTheWest explică (pentru SirOne):

L-am vazut si pentru mine nici nu se compara cu Arrow sau Beauty and the beast; nu vreau sa te ofensez doar ca mie nu-mi place, asa cum nu-mi place nici prison break. Ms oricum!

| Elenanana a răspuns:

Iti recomand Smallville (cu Superman) si Teen Wolf (desi e cam copilaresc si a inceput sa ma plictiseasca).
Uite aici cateva topuri cu seriale bune, poate gasesti ceva sa-ti placa:
http://www.blogvedete.com/category/top-20/