| REspEC7 a întrebat:

Caut un film dar nu stiu cum se numeste! Daca ma poate ajuta cineva sa'l gasec! Este vorba despre un vapor foarte mare de pe mare, niste adolescenti se duk cu barka pe el si le se intampla tot felul de lucruri ciudate cum ar fi ca se vad sange pe pereti si apare un pusti fantoma care il trage pe un gras pe sub pat in timp ce ala ia niste pastile! In timp real in film se da secvente din trecut cu alti adolescenti care fusesera pe vapor si tot ce li s-a intamplat lor li se intampla si lu astia din prezent! big grin mersi daca'imi dati numa numele!

>>>___...^^^FUNDA!^^^

6 răspunsuri:
| Alexandru a răspuns:

Nu stiu sigur dar e posibil sa fie din cate spui tu "The ghost ship "

| nana a răspuns:

Salut REspEC7. Nu vreau sä gresesc dar este horor filmul pe care il cuti si se numeste Vasul Fantomä. Vizionare pläcutä. Pup.
nana

| Mara a răspuns:

The triangle?

| Mara a răspuns:

La ghost ship nu e cu adolescentilaughing

| Lolittaa a răspuns:

Ghost ship -vasul fantoma cu fetita aceea fantoma nu? eu cred ca ala este este un horror classic este vechi l-am vazut de vreo 5 ori se difuza pe pro tv de vreo 5-6 ani incoace