| Єℓy a întrebat:

Caut un rapper chel care are barba lunga si foarte subtire. Am ascultat mai demult o melodie de la el si nu mai retin numele. Va rog frumos ajutati-ma. Nu e de la Bug mafia sau Parazitii!

Răspuns Câştigător
| spxinsane a răspuns:

Bună,

Posibil să te referi la : Morometzii

http://userserve-ak.last.fm/serve/_/37617911/Morometzii+1qsapro.jpg

O zi plăcută

3 răspunsuri:
| Єℓy explică:

Va multumesc mult, 1q sapro e raspunsul, iar melodia era Asa a fost dintotdeauna, doar ca am memorie scurta:d

| jocurimobil a răspuns:

1q sapro, cred ca pe el il cauti. E ala Cu Romania Trezeste-te

| danhardy a răspuns:

Incearca 1q sapro (unchiu' sapro)