| anonim_4396 a întrebat:

Caut vecini farmerama., sunt nou si am nivel 3(aproape 4) dar am nevoie de vecini sa ma ajute si pe mine (de ex:cadouri) si eu va voi ajuta pe voi
Numele meu: -Bogdanel99-
ps:ma refer la farmerama.com(in cazul meu in limba romana este ro. farmerama.com) nu vreau facebook sau hi5

15 răspunsuri:
| asy25 a răspuns:

Am eu
sunt la lv 34
da accept la adina _200723 big grin

| Alecsyyya a răspuns:

Vreau eu sa fim vecinihappy In joc ma numesc Loryabel, si sunt un vecin activ.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu caut vecini ciumidel1990 va astept

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Add : MyhayBZ93 este my user. am level 20

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu caut vecini:adyan23.am doar 3 vecinicrying(( si sunt la level 18

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu caut vecini marusanu2006 va astept lv 13

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daniela.pap

| TudorX7 a răspuns:

Daca vrei sa ma inviti numele meu e TudorX7

| SuperRazvy1 a răspuns:

Numele meu este *razvi1996*, as vrrea sa ma ajutati si pe mine cu ceva, vroiam sa va intreb daca poth sa trimith mumudelele de pe un cont pe alth contthinking va rog ajutati-mabig grin mersi:*

| ionutzxpk2 a răspuns:

Caut vecini!
Nume ionutzxpk2

| geanina_8938 a răspuns:

Baga-ma si pe mine ca vecina, sunt si eu la inceput...id geany_mary_20072000 mersi trimit struse cu scule

| Fifica25 a răspuns:

Vreau sa fim vecini asta daca vrei si tu adresa mea este alinatudose10@yahoo.com

| Victor_Costy_1988 a răspuns:

Salutare am si eu nevoie de vecini -costy69- va multumesc

| dinueduard02 a răspuns:

Bagama in lista de la farm...:dinueduard02

| titinovici a răspuns:

Sunt fermier harnic. titinovici Caut vecini muncitori.