| Mindjack a întrebat:

Cautam designeri, care sa faca imagini in photoshop, sa se stie in general cu stemele si wallpaperurile.

Nu avem bani, dar oferim o sectiune pe site unde poti sa-ti pui lucrarile, si sunt oameni care o sa-ti dea diferite comenzi contra-cost.
Sau daca ai deja site, punem bannerul vostru la noi pe site + reclama mai multa!

ID de mess : raducu1337

1 răspuns:
| MLS a răspuns:

As fi interesat dar lucrez in Adobe illustrator si nu am studii, sunt la liceu de arta pe sectia arhitectura si consider ca ma pricep la astfel de lucruri: fac vanzari pe dreamstime.