| nikolettta a întrebat:

Ce abonament de net pentru tableta aveti? La cati euro? Care este cel mai ieftin abonament de internet pentru tableta?
Multumesc mult si funda

4 răspunsuri:
| TheClassyCat a răspuns:

Cel mai ieftin abonament daca ai deja rds acela este. primesti acel stick de net eu l-am pus la un MiFi si emite wifi cu cartela daca ai abonament complet de rds care este 60\100 lei + ai internet nelimitat singurul minus ar fi ca nu ai semnal bun peste tot mare parte prin oras ai, dar daca esti in provincie mai bine iti iei net de la Vodafone sau cosmote.

| Game0verPisoi a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa te duci la furnizorul de net pe care l-ai ales si sa intrebi care este cel mai ieftin pachet de date pe care il au si daca iti place il iei.Bafta!

| PredatorChei a răspuns:

Bai bagati internet de la Romtelecom.Eu am oferta cu 7 euro 14 GB si merge foarte bine si e o firma forte serioasa

| crystyciurea78 a răspuns:

Ala de 10 euro pe lun 10 gb de net merge struna de la oragne big grin